Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Domů >> Objednávka

Všeobecné obchodní podmínky

Dodací lhůta

Dodací lhůta se počítá ode dne obdržení závazné objednávky.

Na zboží, které je skladem prodávající obratem zašle kupujícímu potvrzení objednávky. Dodací doba je 1-3 pracovní dny. V případě, že objednané zboží není na skladě oznámí to prodávající kupujícímu a dohodne s ním případný termín dodání.

Reklamace

Kupující je povinen si dodané zboží zkontrolovat ihned po příjmu. V případě mechanického poškození sepsat protokol o poškození zásilky a zboží nepřebírat.

Záruku na dodávané zboží prodávající poskytuje dle obecně závazných předpisů a řídí se příslušným ustanovením 40/1964sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů.

Reklamační doba začíná od okamžiku převzetí zboží.

Reklamace se snažíme vyřizovat, co nejrychleji a ke spokojenosti zákazníka. Reklamace musí být oprávněná, tzn. že se záruka vztahuje na výrobní vady nebo takové vady, které nebyly způsobeny neodborným nebo nesprávným zacházení s výrobkem. Reklamaci lze uplatnit písemně prostřednictvím emailu, faxu nebo poštou na uvedené kontaktní adrese.

Dopravu za oprávněnou reklamaci hradí prodávající.

Doprava zboží

Zboží může být dopraveno přepravní službou České pošty (ceny dle platného ceníku České pošty), nebo vyzvednutím osobně na naši adrese.

Způsob úhrady

Poptávkový formulář

Jméno a příjmení:*

E-mail:*

Předmět:*

Zpráva:*

Odesláním formuláře berete na vědomí naše zásady zpracování osobních údajů.

Položky označené (*) jsou povinné.

Objednávejte podle druhu zboží v příslušných kategoriích. K objednávce využijte poptávkový formulář nebo nás kontaktujte na uvedené uvedené kontakty.

^ Nahoru ^